Dodano: 2015-08-20

„GRAMY RAZEM” !!

SPORTOWYSKLEP.pl został Partnerem technicznym Akademii Siatkówki Kadziewicz Siezieniewski Dobrowolski. Dziękujemy za wiarę w projekt który zamierzamy realizować z myślą o najmłodszych i zaufanie którym obdarzyliście Akademię Siatkówki. Dzięki porozumieniu zawartemu z marką SPORTOWYSKLEP.pl będziemy w stanie zaoferować naszym podopiecznym produkty najwyższej jakości.

SPORTOWYSKLEP.pl to idealne miejsce dla ludzi kochających aktywny styl życia oraz ceniących modny, a zarazem wygodny strój. W  ofercie sklepu znajdziecie pełen asortyment produktów przeznaczonych do każdego rodzaju treningu, zarówno dla osób ćwiczących na poziomie zawodowym, jak i dla osób dopiero rozpoczynających swoją przygodę ze sportem. Posiadamy wysokiej klasy obuwie, odzież i akcesoria od sprawdzonych, renomowanych producentów, takich jak: adidas, Nike, Reebok, Puma, Asics, Mizuno, Salomon, The North Face i wielu, wielu innych.

Wieloletnie doświadczenie i zdobyta wiedza pozwalają nam sprostać Twoim oczekiwaniom, nie tylko pod względem oferowanego asortymentu, ale również w zakresie świadczonych usług. Naszym atutem jest bogata kolekcja stworzona z myślą o miłośnikach rozmaitej aktywności fizycznej. Nasze produkty to połączenie innowacyjnych technologii wspomagających ćwiczenia i nowoczesnego designu – stawiamy jednocześnie na komfort treningu i świetny wygląd!

SPORTOWYSKLEP.pl będzie też umieszczał w zakładce PORADY artykuły i ciekawostki dotyczące produktów sportowych, dzięki którym będziecie w stanie zapoznać się z najnowszymi trendami, technologiami i informacjami dotyczącymi wyboru i doboru różnego rodzaju sprzętu sportowego.

strona internetowa :  www.sportowysklep.pl

adresy sklepów  znajdziecie            tutaj