Dodano: 2015-08-28

GWIAZDAMI U NAS SĄ DZIECI!

Gwiazdami w naszej Akademii Siatkówki są Dzieci co nie oznacza, że nie chcielibyśmy im dorównać. W ogłoszonej wczoraj przez Stację Polsat najnowszej edycji Tańca z Gwiazdami Akademia Siatkówki Kadziewicz Siezieniewski Dobrowolski, będzie miała swojego Reprezentanta. Agnieszka Kaczorowska wystąpi w parze z Łukaszem Kadziewiczem i jesteśmy przekonani, że dzięki kciukom trzymanym przez naszych podopiecznych para ta stanie się objawieniem IV edycji Dancing with the Stars.  Agnieszka i Łukasz.  POWODZENIA !!!!!!!!!!

 

Agnieszka Kaczorowska  –  Aktorka i wybitna tancerka, posiadająca najwyższą klase taneczną „S” w tańcach latynoamerykańskich i standardowych. Niezwykle utytułowana na polskich parkietach. Sięgnęła po brąz na Mistrzostwach Europy w kategorii młodzieży a następnie w 2010 roku zdobyła jako reprezentantka Polski  tytuł Mistrzyni Świata w tańcach latynoamerykańskich.

Jako trenerka odniosła największy sukces zwyciężając III edycję Tańca z Gwiazdami w Polsacie.

W aktorstwie zadebiutowała na szklanym ekranie jako 7-letnia dziewczynka i możemy ją oglądać do dnia dzisiejszego. Na swoim koncie posiada także współprowadzenie ogromnych festiwali emitowanych na żywo w Telewizji Polsat.

Agnieszka to osoba przepełniona pasją życia, a przede wszystkim pasją tańca, które pragnie rozbudzać w innych. Prywatnie lubi pisać, dlatego prowadzi swojego bloga i kocha duże wyzwania wierząc, że nie ma rzeczy niemożliwych.

 

Blog Agnieszki             www.blogstar.pl/author/agnieszka-kaczorowska/

Strona internetowa     www.agnieszkakaczorowska.pl

Facebook                     www.facebook.com/AgnieszkaKaczorowskaOfficial