Dodano: 2016-10-21

PHPU LEBA-SPORT Z AKADEMIĄ

Cieszymy się, że wśród Partnerów technicznych Akademii Siatkówki Kadziewicz Siezieniewski Dobrowolski możemy powitać olsztyńską firmę PHPU Leba-Sport. Dzięki nawiązanej współpracy i wsparciu idei Akademii Siatkówki przez właściciela firmy         Pana Lecha Kuprana obiekty, na których odbywają się zajęcia oddziałów Akademii systematycznie będą doposażane w  akcesoria treningowe. 

PHPU Leba-Sport jest firmą z Olsztyna, działającą w branży sportowej od 1989 roku. Sklepy,  które mieściły się w Centrum Handlowym „URANIA”, przy ul. Mrongowiusza i na olsztyńskiej Starówce znają tysiące mieszkańców Warmii i Mazur jak i innych rejonów Polski.

Z racji wieloletniego doświadczenia i związanych z tym bardzo szerokich kontaktów z producentami i importerami sprzętu sportowego PHPU Leba-Sport jest w stanie zapewnić  Klientom szeroką gamę wysokiej jakości towarów, a jednocześnie bardzo atrakcyjne ceny – często są to ceny producenta lub importera.

PHPU Leba-Sport służy Klientom fachowym doradztwem starając się zaproponować sprzęt dostosowany do ich oczekiwań i możliwości finansowych.

W 2008 r. nastąpiła zmiana strategii działania na model dotarcia do Państwa przez internet oraz bezpośrednio do klienta instytucjonalnego : 

PHPU Leba-Sport jest w stanie zaoferować Państwu bardzo bogaty wybór towarów, poczynając od piłeczki do tenisa stołowego poprzez wyposażenie siłowni,puchary,medale do pełnego wyposażenia sal gimnastycznych.

Firma gwarantuje zadowolenie i pełną satysfakcję z dokonanych zakupów, a Akademia Siatkówki dziękuje za wsparcie techniczne

www.leba-sport.pl