Dodano: 2015-08-20

PRIMAVERA PARTNEREM !!

Akademia Siatkówki Kadziewicz Siezieniewski Dobrowolski  ma przyjemność poinformować o nawiązaniu współpracy z marką PRIMAVERA należącą do Polska Woda Sp. z o.o.

PRIMAVERA została partnerem technicznym naszej Akademii i wszystkie dzieci uczestniczące w naszym projekcie na każdych zajęciach otrzymają wodę źródlaną najwyższej jakości. Dziękujemy!

Fabryka wody zlokalizowana jest w Aleksandrii koło Ozorkowa, na skraju lasu Sokolnickiego.


O lokalizacji zakładu zadecydowała najlepsza jakość wody, którą udało się znaleźć głęboko pod ziemią. PRIMAVERA czerpana jest ze studni zlokalizowanej w pobliżu rekreacyjnego i słynącego z leczniczego mikroklimatu Ogrodu Sokolniki, na granicy parku krajobrazowego. Głębokość źródła wynosi 473 metry.

Zgodnie z oceną Instytutu Naukowo-Badawczego Państwowego Zakładu Higieny, woda z ujęć należących do Polskiej Wody Sp. z o.o. odznacza się pierwotną czystością pod względem mikrobiologicznym i chemicznym oraz charakteryzuje się bardzo niską zawartością sodu (1,6 mg/dm3). Ponadto w trosce o najwyższą jakość wody, w naszym nowoczesnym zakładzie, co godzinę wykonywane są badania laboratoryjne potwierdzające czystość mikrobiologiczną PRIMAVERY.

            PRIMAVERA otrzymała szereg nagród i wyróżnień :

2008r. – Laur Konsumenta

2009r. – Produkt Roku w kategorii Innowacje Roku

2011r. – Gazele Biznesu w kategorii dynamicznie rozwijająca się firma

2015r. – Dobra Marka

Marka PRIMAVERA wspiera także wiele inicjatyw sportowych. Ta woda jest doceniona i używana przez m.in. Marcina Gortata, siatkarzy AZS Olsztyn, siatkarki Budowlanych Łódź, rugbistów Budowlanych Łódź, Szkołę Mistrzostwa Sportowego MG13  i od tego roku imprezy biegowe PZU półmaraton Warszawski, PZU maraton Warszawski, Puchar maratonów, Equiden i wiele mniejszych.

Serwis internetowy   www.polskawoda.pl 

 

Więcej informacji o projekcie Akademia Siatkówki Kadziewicz Siezieniewski Dobrowolski

www.akademiasiatkowki.eu