Dodano: 2017-05-25

WITAMY W AKADEMII !!!

      Dzisiejszy dzień przyniósł nam nie lada niespodziankę! Śmiało możemy pochwalić się Transferami do Akademii Siatkówki Kadziewicz Siezieniewski Dobrowolski.

Od zawsze marzyliśmy o tym, żeby Akademia się rozwijała i dała możliwość zabawy w piłkę siatkową w kolejnych regionach Polski. Dziś z dumą możemy ogłosić, że dołączyły do nas dwie wspaniałe zawodniczki, byłe reprezentantki Polski JOANNA KACZOR  i  MILENA RADECKA. Dziewczyny będą się opiekowały regionem MAZOWSZE i mamy nadzieję, że w perspektywie najbliższych miesięcy, w tym województwie pojawią się kolejne oddziały Akademii Siatkówki. 

Budujemy dla Was Akademię w sposób spokojny i przemyślany co pozwala nam dobrze przygotować się do otwarcia kolejnych oddziałów i w należyty sposób pielęgnować już istniejące. Po pierwszych 20 miesiącach trwania projektu możemy pochwalić się 14 oddziałami, liczbą ponad 250 podopiecznych oraz ponad 1.700 odbytymi treningami

Dziękujemy za ogromne zaufanie w województwach warmińsko-mazurskim i dolnośląskim i liczymy na takie samo przyjęcie w województwie mazowieckim.

Asia z Mileną swoimi osobami gwarantują Wam jakość, rzetelność i solidność 🙂

Witamy oficjalnie w Akademii :

JOANNĘ KACZOR – siatkarkę urodzoną we Wrocławiu, grającą na pozycji atakującej, byłą reprezentantkę Polski, olimpijkę z Pekinu. Brązową medalistkę Mistrzostw Europy w 2009 roku, dwukrotną mistrzynię Polski, wielokrotną medalistkę Mistrzostw Polski oraz zdobywczynię Pucharu Polski. Mistrzynię amerykańskiej ligi NJCAA oraz MVP tych rozgrywek. Absolwentkę amerykańskiego University of Southern California na kierunku Socjologia. Posiadającą instruktorską klasę trenerską, obecnie związaną z Mazowszem.

MILENĘ RADECKĄ – siatkarkę urodzoną w Katowicach, grającą na pozycji rozgrywającej, byłą reprezentantkę Polski, olimpijkę z Pekinu. Brązową medalistkę Mistrzostw Europy w 2009 roku, dwukrotną mistrzynię Polski, wielokrotną medalistkę Mistrzostw Polski oraz zdobywczynię Super Pucharu i trzech Pucharów Polski. Wicemistrzynię Azerbejdżanu oraz byłą zawodniczkę lig włoskiej i rumuńskiej. Studentkę Wyższej Szkoły Administracji w Bielsku-Białej, poszerzającą swoją wiedzę w Warszawskiej Wyższej Szkole Edukacji w Sporcie. Obecnie związaną z Mazowszem.