Dodano: 2019-01-08

AKADEMIA W GMINIE DŁUGOŁĘKA!

Miło nam poinformować, że wraz z początkiem 2019 roku powstaje w Gminie Długołęka nowy oddział Akademii Siatkówki Kadziewicz Siezieniewski Dobrowolski.

Dzięki uprzejmości lokalnych władz samorządowych, pod przewodnictwem Wójta Gminy Długołęka, Pana Wojciecha Błońskiego oraz  kierownikowi Wydziału Spraw Obywatelskich Urzędu Gminy, Pani Marioli Gaduli już w styczniu odbędą się pierwsze zajęcia Projektu Akademia Siatkówki na terenie Gminy Długołęka.

Wszystkie informacje i zapisy dostępne są pod numerem telefonu 664 987 222

Dziękujemy bardzo za zaufanie i serdecznie zapraszamy najmłodszych adeptów naszej dyscypliny na zajęcia sportowe.

Gmina Długołęka – największa gmina Powiatu Wrocławskiego i jedna z największych gmin wiejskich w Polsce.
Na powierzchni 212,8 km 2, w bezpośrednim sąsiedztwie Wrocławia – stolicy Dolnego Śląska, w 41 wsiach sołeckich zamieszkuje ponad 30 000 przyjaznych, otwartych na świat i drugiego człowieka osób. Czyste powietrze, malownicze parki i obfitujące w różnorodną zwierzynę lasy – to tylko część szerokiej oferty jaka czeka na przybyłych do Długołęki gości. Bogactwem gminy są liczne i pełne ryb zbiorniki wodne, znakomicie przygotowane ośrodki jeździeckie oraz ciekawe trasy rowerowe, stwarzające doskonałe możliwości czynnego wypoczynku i uprawiania sportów.
Obok tradycji i wspaniałych, będących świadectwem bogatej historii regionu i jego mieszkańców zabytków, odkryjecie tutaj dynamicznie rozwijające się centrum biznesu i miejsce wielu inwestycji.

Długołęka to barwna kraina w sercu Europy – warto tu przyjechać by odkryć jej koloryt.