PROJEKT AKADEMIA SIATKÓWKI

Kadziewicz Siezieniewski Dobrowolski

Przy wsparciu Wydziału Szkolenia Polskiego Związku Piłki Siatkowej

Szanowni Państwo

Jako wieloletni zawodnicy profesjonalnie uprawiający piłkę siatkową w wielu klubach polskich
i zagranicznych, występujący również w biało-czerwonych barwach w rozgrywkach międzynarodowych czujemy się odpowiedzialni za dalsze losy polskiej piłki siatkowej, jak również za edukację sportową najmłodszego pokolenia, od którego te losy zależą.

Projekt, który mamy przyjemność Państwu przedstawić zyskał już aprobatę Departamentu Sportu Marszałków Województw Warmińsko-Mazurskiego, Dolnośląskiego, Śląskiego i Mazowieckiego, a najlepszą jego rekomendacją są Referencje, jakie otrzymaliśmy od najważniejszej dla piłki siatkowej instytucji w kraju tj. Polskiego Związku Piłki Siatkowej.

Projekt skierowany jest głównie do dzieci uczących się w  szkołach podstawowych  na  terenie  poszczególnych Gmin/Miast, które zdecydują się nawiązać z nami Współpracę. 

Planujemy utworzenie w każdej z zainteresowanych Gmin/Miast,  1-4 grup spośród dzieci wykazujących chęci i predyspozycje do uprawiania sportu, ze szczególnym uwzględnieniem gry w piłkę siatkową. Grupy będą maksymalnie 20 osobowe (koedukacyjne) aby zapewnić dzieciom optymalną korzyść  z uczestnictwa w takich zajęciach.

Projekt polega na organizacji zajęć sportowych, prowadzonych przez wykwalifikowaną kadrę trenerską, instruktorską lub nauczycielską. Zajęcia  odbywają się zgodnie z określonym harmonogramem i planem szkoleniowym, odpowiednio dostosowanym do potrzeb i możliwości grupy wiekowej, będącej adresatem projektu (ujednolicony system szkolenia we wszystkich Gminach/Miastach). Zajęcia odbywają się  w zależności od warunków pogodowych na boisku szkolnym lub w sali gimnastycznej, orliku, dwa razy w tygodniu, w wymiarze czasowym około 60 min.

W ramach projektu planujemy realizację następujących celów:

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani dołączeniem do naszej Akademii serdecznie zapraszamy do kontaktu i zapoznania się za szczegółami naszej oferty.

biuro@akademiasiatkowki.eu

województwo warmińsko-mazurskie   48 603 172 999   dobrowolski@akademiasiatkowki.eu

województwo dolnośląskie                    48 664 987 222   siezieniewski@akademiasiatkowki.eu

województwo mazowieckie                   48 695 150 784   kaczor@akademiasiatkowki.eu

województwa śląskie i mazowieckie    48 697 050 133   radecka@akademiasiatkowki.eu

województwo śląskie                               48 600 416 538  dacewicz@akademiasiatkowki.eu

pozostałe regiony Polski                         48 695 100 870   kadziewicz@akademiasiatkowki.eu