Rozpoczynamy projekt Akademia Siatkówki Kadziewicz Siezieniewski Dobrowolski. Wykorzystujemy w nim doświadczenia zdobyte w ciągu wielu lat występów na światowych parkietach, kiedy reprezentowaliśmy Polskę w europejskich Pucharach, Mistrzostwach Świata czy na Igrzyskach Olimpijskich.

Akademia powstała dla wszystkich uczniów szkół podstawowych, którzy przygodę ze sportem zechcą rozpocząć na siatkarskim boisku. Współpracujemy z Gminami, Miastami, Szkołami oraz z Partnerami technicznymi i Sponsorami zewnętrznymi. Planujemy też rozszerzać działalność Akademii, poprzez aktywizację dzieci i młodzieży w okresie wakacji i ferii zimowych. Wierzymy, że można wychowywać poprzez sport. Nasz projekt jest nowatorski, bo nikt wcześniej w Polsce nie zajmował się na taką skalę nauką gry w siatkówkę tych najmłodszych.

Pragniemy zachęcić sponsorów zewnętrznych oraz podmioty mogące pomóc, aby Akademia rosła w siłę i dawała maksymalną satysfakcję naszym podopiecznym. Wspólnie możemy spowodować, że rozwojowi dziecka będzie towarzyszyć nauka gry zespołowej i współdziałania z innymi, tak potrzebne w dorosłym życiu.

Jesteśmy otwarci na propozycje współpracy, które pozwolą profesjonalnie realizować program Akademii. Każda forma współdziałania pozwoli na czerpanie radości przez dzieci podczas zabawy w tak pięknej dyscyplinie jaką jest siatkówka, a dla nas będzie bodźcem do dalszego rozwoju. Wykorzystamy doświadczenie, pasję oraz zaangażowanie do tego, aby współpracujące z nami firmy były dumne z uczestnictwa w projekcie Akademii.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu biuro@akademiasiatkowki.eu