Łukasz Kadziewicz

Siatkarz, urodzony 20.09.1980 r. w Dobrym Mieście. Związany przez wiele lat  z Warmią I Mazurami, grający na pozycji środkowego. Wieloletni Reprezentant Polski (178 A). Dwukrotny Olimpijczyk oraz wicemistrz Świata z 2006 r. Za wybitne osiągnięcia sportowe otrzymał od prezydenta RP odznaczenie  –  Złoty Krzyż Zasługi. Posiadający instruktorską klasę trenerską. Autor magazynu sportowego „Kadziu Project”, który powstał we współpracy z telewizją Polsat Sport i przedstawia piłkę siatkową „od kuchni”. Obecnie jest związany prywatnie z Dolnym Śląskiem a zawodowo ze stacją Polsat Sport.

Paweł Siezieniewski

Siatkarz, urodzony 27.12.1981 r. w Olsztynie. Związany przez wiele lat z Warmią i Mazurami, grający na pozycji przyjmującego. Były Reprezentant Polski (38 A). Uczestnik Ligi Światowej. Reprezentujący  wiele klubów najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce. Absolwent Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego. Z wykształcenia mgr Pedagogiki. Posiadający instruktorską klasę trenerską. Obecnie związany zawodowo i prywatnie z Dolnym Śląskiem.

Maciej Dobrowolski

Siatkarz, urodzony 19.03.1977 r. w Olsztynie,  grający na pozycji rozgrywającego. Wielokrotny Mistrz Polski i Austrii, zdobywca Pucharów Polski oraz medalista europejskich Pucharów. Klubowy wicemistrz Świata.  Zawodnik klubów polskich i zagranicznych. Absolwent Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego. Z wykształcenia mgr inż. Technologii Żywności i Żywienia Człowieka. Absolwent Studiów Podyplomowych na kierunku Wychowanie Fizyczne oraz Studiów Podyplomowych na kierunku Przygotowanie Pedagogiczne. Posiadający I Państwową klasę trenerską. Obecnie  zawodowo i prywatnie związany z Warmią i Mazurami.