WITAMY !!

Rozpoczynamy projekt Akademia Siatkówki Kadziewicz Siezieniewski Dobrowolski.

Całe nasze życie poświęciliśmy zawodowemu uprawianiu tej dyscypliny. Dzięki ogromnemu doświadczeniu zdobytemu na krajowych i zagranicznych boiskach zamierzamy pokazać najmłodszym, jak piękną przygodę mogą przeżyć, kiedy połączą swoje życie ze sportem. Chcemy pokazać Rodzicom i ich pociechom, jak zabawa w sport pomaga w procesie wychowawczym oraz stymuluje rozwój psychomotoryczny. Rywalizacja oraz współpraca w grupie to cechy tak bardzo pożądane w kolejnych etapach życia.

Projekt Akademii ma mocne podstawy dydaktyczne. Pracujemy z wykształconą kadrą na bazie materiałów i systemu wypracowanego przez Polski Związek Piłki Siatkowej, z którego wyrośli aktualni Mistrzowie Świata. Naszym celem jest aktywizacja dzieci i młodzieży. Pragniemy, żeby dzieci uczestniczące w projekcie czuły radość i satysfakcje nie tylko podczas zajęć w Akademii, lecz również wykorzystywały sport oraz aktywność fizyczną jako świetną formę spędzania wolnego czasu.

 

To na nas, dorosłych spoczywa odpowiedzialność krzewienia idei sportu wśród najmłodszych, my jako zawodnicy profesjonalnie uprawiający piłkę siatkową czujemy dodatkową odpowiedzialność za losy narodowej piłki siatkowej, zatem realizujmy wspólnie projekt Akademia Siatkówki pod hasłem:

WIĘCEJ RUCHU DLA MALUCHÓW” 

Projekt będą koordynowali :

Łukasz Kadziewicz

Siatkarz, urodzony 20.09.1980r. w Dobrym Mieście. Związany przez wiele lat  z Warmią i Mazurami, grający na pozycji środkowego. Wieloletni Reprezentant Polski (178 A). Dwukrotny olimpijczyk oraz wicemistrz Świata z 2006 r. Za wybitne osiągnięcia sportowe otrzymał od Prezydenta RP odznaczenie  –  Złoty Krzyż Zasługi. Posiadający instruktorską klasę trenerską. Autor magazynu sportowego „Kadziu Project”, który powstał we współpracy z telewizją Polsat Sport i przedstawia piłkę siatkową „od kuchni”. Obecnie jest związany prywatnie z Dolnym Śląskiem a zawodowo ze stacją Polsat Sport.

Paweł Siezieniewski

Siatkarz, urodzony 27.12.1981r. w Olsztynie. Związany przez wiele lat z Warmią i Mazurami, grający na pozycji przyjmującego. Były Reprezentant Polski (38 A). Reprezentujący  wiele klubów najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce. Absolwent Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego. Z wykształcenia mgr Pedagogiki. Posiadający instruktorską klasę trenerską. Obecnie związany zawodowo i prywatnie z Dolnym Śląskiem.

Maciej Dobrowolski

Siatkarz, urodzony 19.03.1977r. w Olsztynie, , grający na pozycji rozgrywającego. Wielokrotny Mistrz Polski i Austrii, zdobywca Pucharów Polski oraz medalista europejskich Pucharów.Klubowy wicemistrz Świata. Zawodnik klubów polskich i zagranicznych. Absolwent Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego. Z wykształcenia mgr inż. Technologii Żywności i Żywienia Człowieka. Absolwent Studiów Podyplomowych na kierunku Wychowanie Fizyczne oraz Studiów Podyplomowych na kierunku Przygotowanie Pedagogiczne.  Posiadający I Państwową klasę trenerską. Obecnie  zawodowo i prywatnie związany z Warmią i Mazurami