Dodano: 2015-09-22

DASHWOOD JEST Z NAMI !!

DASHWOOD Polska Broker Spółka z o.o. został kolejnym Partnerem Akademii Siatkówki Kadziewicz Siezieniewski Dobrowolski. Ogromnie się cieszymy, że grono firm wspierających nasz Projekt powiększyło się o firmę z branży ubezpieczeniowej. Dzięki współpracy z Firmą DASHWOOD, która pomoże Akademii w obsłudze ubezpieczeniowej możemy ogłosić, że KAŻDY nasz podopieczny jest objęty polisą NNW podczas treningów Akademii Siatkówki. Serdecznie dziękujemy za wsparcie naszej idei aktywizacji dzieci i witamy w gronie PARTNERÓW.

DASHWOOD Polska Broker Spółka z o.o. działa od 1996 roku w oparciu o koncesję nr 22/96, wydaną przez Państwowy Urząd Nadzoru Ubezpieczeń. Istotnym elementem pracy brokera jest to, że ocenia on na bieżąco sytuację firm ubezpieczeniowych i oferowane przez nie ubezpieczenia. Jest to szczególnie ważne na rozwijającym się, nadal dość niestabilnym, polskim rynku ubezpieczeń. DASHWOOD posiada dobre rozeznanie w istniejących zagrożeniach.

DASHWOOD Polska Broker jest spółką polską ściśle współpracującą z renomowaną angielską firmą brokerską Dashwood, Brewer & Phipps Ltd. z siedzibą w Londynie, działającą na rynku europejskim od 1961 roku – licencjonowanym brokerem Lloyda.

DASHWOOD – POLITYKA JAKOŚCI.

Członkowie Zarządu DASHWOOD posiadają wysokie kwalifikacje, czego potwierdzeniem jest zdany z najwyższymi lokatami egzamin dla brokerów ubezpieczeniowych oraz uzyskanie dyplomów z wyróżnieniem na studiach prowadzonych przez Wyższą Szkołę Ubezpieczeń i Bankowości w Warszawie we współpracy z City University Business School of London. Wiedza teoretyczna poparta jest doświadczeniem. Człon firmy stanowią brokerzy, którzy rozpoczęli działalność w 1991 roku, wkrótce po tym, jak tylko zrodziła się taka możliwość. W tym czasie opracowali kompleksowe programy ubezpieczeń dla wielu znaczących firm. Współpracowali również z Gazetą Prawną pisząc artykuły, gdzie teoria przeplatała się z praktyką.

Pracownikom firmy stawiane są wysokie wymagania dotyczące stałego podnoszenia kwalifikacji. Wszyscy merytoryczni pracownicy Spółki mają zdany egzamin brokerski i stale podnoszą swoje kwalifikacje, między innymi poprzez uczestniczenie w szkoleniach organizowanych przez specjalistyczne firmy oraz ubezpieczycieli.

DASHWOOD jest aktywnym członkiem Stowarzyszenia Polskich Brokerów Ubezpieczeniowych i Reasekuracyjnych. Spółka posiada ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzenia działalności brokerskiej z sumą gwarancyjną w wysokości 3 mln Euro

Strona internetowa : www.dashwood.pl