Dodano: 2017-02-27

FIZJOSPORT PARTNEREM !

Kolejny Partner pojawił się w społeczności Akademii Siatkówki Kadziewicz Siezieniewski Dobrowolski. Przez wiele lat spędzonych na boisku spotkaliśmy wiele wspaniałych osób zajmujących się rehabilitacją, przygotowaniem motorycznym oraz treningiem personalnym. Bez wątpienia jedną z nich jest Paweł Ciesiun, który opiekował się każdym z nas podczas sezonów spędzonych w barwach Indykpolu AZS Olsztyn.

Z czystym sumieniem możemy polecić olsztyński FIZJOSPORT Paweł Ciesiun jako miejsce godne zaufania. Kilku naszych podopiecznych już współpracowało  z Fizjosport (na szczęście nie na skutek odniesionych kontuzji tylko w celach poprawy zdrowia, postawy oraz rehabilitacji po losowych zdarzeniach w życiu codziennym 🙂 ) i jesteśmy przekonani, że uzyskali tam pomoc na najwyższym poziomie.

Paweł Ciesiun – Fizjoterapeuta, trener przygotowania motorycznego Indykpol AZS Olsztyn.

Jako rehabilitant i trener przygotowania motorycznego pracuje od 10 lat. Doświadczenie jakie zbierał przez lata praktyki pozwala mu w efektywny sposób likwidować ból, w krótkim czasie przywracać sprawność ruchową po urazach i zabiegach.
Praca w sporcie zawodowym jest największym wyzwaniem jakiego może się podjąć fizjoterapeuta. Sprostał temu zadaniu, dzięki czemu w 2013 roku otrzymał powołanie do Reprezentacji Polski Siatkarzy, z którą zdobył srebrny medal na Uniwersjadzie w Kazaniu.
Poprzez edukację, techniki terapii manualnej fizykoterapię oraz korektę wzorców ruchowych pomaga osobom w każdym wieku likwidując przyczyny, a nie tylko objawy.

facebook/fizjosport