Dodano: 2018-09-07

KOLEJNY SEZON Z YOON GROUP!

Bardzo dziękujemy Firmie YOON GROUP z Panem Prezesem Junsik Yoon na czele, że obdarzyła swoim zaufaniem Akademię Siatkówki Kadziewicz Siezieniewski Dobrowolski i kolejny rok będzie Partnerem oddziału Gmina Kobierzyce YOON Group – Wysoka.

Panie Prezesie – DZIĘKUJEMY BARDZO!

YOON GROUP Sp. z o.o. jest firmą świadczącą usługi jako inwestor zastępczy i generalny wykonawca w branży budowlanej. Specjalizuje się w sektorze przemysłowym. Poza nowymi inwestycjami firma zajmuje się utrzymywaniem obiektów specjalnego przeznaczenia o indywidualnych wymaganiach uzależnionych od technologii, specyfiki prowadzonych w nich produkcji i pełnionych funkcji.

JUNSIK YOON, Prezes :

Jako doświadczony inżynier budownictwa dążę do rozwijania umiejętności oraz pasji, zarówno swoich jak i moich pracowników. Uważam, że praca zespołowa oraz poświęcenie pozwala spełnić nasze marzenia. Kadra, z którą współpracuję jest skupiona na potrzebach klienta, wykraczając poza granice geograficzne i kulturowe. Moją wizją jest odnajdywanie nowych rozwiązań, które umożliwią nam zdobycie wiedzy pozwalającej na zyskanie przewagi wśród konkurencji.

Poprzez ciągły rozwój, doświadczenie i wytrwałość w osiąganiu celów, YOON Group dąży do osiągnięcia pozycji wiodącej światowej firmy.

Zawsze jesteśmy gotowi podjąć nowe wyzwania!

Kontynuując kluczowe zadania swojej działalności YOON Group stosuje politykę stabilnego rozwoju dzięki umiejętnemu zarządzaniu ryzykiem.

Chciałbym wyrazić swoją największą wdzięczność naszym klientom za ich zainteresowanie i pozytywne nastawienie do YOON Group.

Niniejszym obiecuję zarządzać z poświęceniem moja kadrą tak, aby osiągnąć wszystkie wyznaczone cele.

 

strona internetowa Firmy:  www.yoongroup.pl