Dodano: 2019-02-11

SOBÓTKA Z AKADEMIĄ!

Bardzo się cieszymy, że możemy Was poinformować o powstaniu oddziału Akademii Siatkówki w Gminie Sobótka

Dzięki uprzejmości Burmistrza Miasta i Gminy Sobótka, Pana Mirosława Jarosza przy współpracy ze Ślężańskim Ośrodkiem Kultury, Sportu i Rekreacji już w najbliższą środę, 13.02.2019 roku o godzinie 10.00 w sali sportowej Szkoły Podstawowej nr 1 w Sobótce odbędzie się pierwszy, otwarty trening Akademii Siatkówki Kadziewicz Siezieniewski Dobrowolski .

Na środowe zajęcia serdecznie zaprasza Łukasz Kadziewicz.

Zajęcia odbywały się będą w poniedziałki o godzinie 15.00 oraz czwartki o godzinie 15.30  w sali sportowej  Szkoły Podstawowej nr 1 w Sobótce, przy ulicy Świdnickiej 20

Trenerem oddziału Gmina Sobótka będzie Pan Piotr Kołodziej, a opiekunem Pan Rafał Jarząbski

Wszystkie informacje i zapisy dostępne są pod numerem telefonu 505 130 649

Bardzo dziękujemy za zaufanie i witamy kolejną grupę młodych sportowców!

Gmina Sobótka – położona jest w południowej części województwa dolnośląskiego, u Masywu Ślęży. Składa się z miasta Sobótka oraz 23 sołectw. To gmina górska o charakterze przemysłowo-rolniczym. W mieście Sobótka znajdziemy wiele przedsiębiorstw oraz kopalnie odkrywkowe granitu i skalenia. Na pozostałych obszarach rozwija się rolnictwo. Gmina ma charakter także turystyczny. Jest zapleczem dla mieszkańców Wrocławia oraz bardzo dobrą bazą wypadową w góry. Na terenie gminy znajdziemy również Ślężański Park Krajobrazowy.
Odwiedzając gminę Sobótka warto zobaczyć takie miejsca jak Dwór obronny w Będkowicach, Pałac w Mirosławiczkach, Ruiny Zamku Ślęża oraz Zamek w Sobótce.

Ślężański Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Sobótce – to instytucja publiczna, której zadaniem jest działalność na rzecz kultury, sportu i czytelnictwa w wymiarze dostępnym dla każdego. Rolą szczególną jest popularyzacja miejscowej kultury, tradycji, historii oraz działania wspierające promocję naszego regionu.

 

strona internetowa Miasta i Gminy Sobótka

strona internetowa SOKSiR