Dodano: 2016-11-06

VIGO PARTNEREM TECHNICZNYM!

VIGO nowym Partnerem Technicznym!
Witamy serdecznie VIGO w gronie Partnerów Technicznych Akademii Kadziewicz Siezieniewski Dobrowolski. Jesteśmy zaszczyceni, że po firmie SportowySklep.pl, kolejna uznana marka zdecydowała się z nami współpracować.

”Kibice oczekują gry na najwyższym poziomie. Sportowcy oczekują profesjonalnego wsparcia. Walka toczy się o jakość. O sukcesie decydują sekundy i milimetry. Sport to nie tylko trening i technika. To także swoboda i świadomość celu. W prawdziwej grze nie ma miejsca na przypadek. Tylko ci, dla których sport to pasja, mają szansę na najlepsze wyniki. Naszą misją jest pracować dla takich ludzi. Wspieramy sportowców w osiąganiu ich celów. Gramy do jednej bramki i razem zwyciężamy” – to misja i wartość naszego nowego Partnera Technicznego.

Otrzymaliśmy informację, że firma VIGO do 16 listopada wyposaży wszystkie oddziały w nowe koszulki i spodenki, dedykowane tylko danemu oddziałowi. Nasi Podopieczni będą się wyróżniać (w każdym oddziale będą nawet inne odcienie koloru dla chłopców oraz dziewcząt), godnie prezentować i przede wszystkim reprezentować miejsce, w którym trenują.

SportowySklep.pl w dalszym ciągu pozostaje naszym Partnerem Technicznym (Partner odpowiada tak jak w poprzednim sezonie m.in. za dresy, torby i plecaki). W grupie siła więc łączymy siły wspólnie z VIGO i z dumą wkraczamy w nowy sezon Akademii Siatkówki Kadziewicz Siezieniewski Dobrowolski.

W najbliższych dniach zapraszamy do mediów społecznościowych Akademii (facebook, twitter, instagram), gdzie stopniowo będziemy Wam odsłaniać projekty przygotowane dla poszczególnych oddziałów 🙂

Strona internetowa Partnera :    www.vigo.pl

Do zobaczenie w halach!