Dodano: 2017-03-07

VOLLEY BAJKA!

Volley Bajka to magiczne miejsce w środowisku polskiej piłki siatkowej. Dzięki pomysłodawcy i kolekcjonerowi Grzegorzowi Szewczykowi, który w warszawskiej Arenie Ursynów przy ulicy Pileckiego 122 zgromadził imponującą kolekcję siatkarskich koszulek, medali, trofeów i pucharów możecie przenieść się w piękną, historyczną podróż.

W minioną sobotę wystawa została przeniesiona na dwa miesiące do Mławy, a przy okazji jej otwarcia rozegrany został mecz pomiędzy lokalnym KS ZAWKRZE Mława i „Gwiazdami Siatkówki”. 

W spotkaniu tym mieli przyjemność wystąpić Łukasz Kadziewicz i Maciek Dobrowolski, a w drużynie „Gwiazd” ponad to wystąpili m.in. Zygmunt Chajzer, Grzegorz Skrzecz, Robert i Paweł Kucińscy, Paweł Papke, Leszek Urbanowicz, Ireneusz Nalazek, Jarosław Szalpuk, Zbigniew Lubiejewski, Adam i Weronika Mituniewicz oraz pomysłodawca Grzegorz Szewczyk. Trenerami byli Waldemar Wspaniały oraz Grzegorz Kuciński.

Z redakcyjnego obowiązku dodajmy, że spotkanie zakończyło się sprawiedliwym remisem 1:1 po którym rozmów i wspomnień nie było końca… 😉

Akademia Siatkówki Kadziewicz Siezieniewski Dobrowolski nie tylko uczy WAS siatkarskich podstaw, ale zależy nam także, żeby kolejne pokolenie młodych adeptów kultywowało tradycje i pielęgnowało historię polskiej piłki siatkowej.

Volley Bajka została Partnerem Akademii Siatkówki i już dziś serdecznie zapraszamy was do odwiedzenia tego magicznego muzeum i podziwiania w jednym miejscu ogromnej ilości siatkarskiej historii. Bez wątpienia znajdziecie tam też nasze koszulki w których rozgrywaliśmy spotkania kilkanaście lat temu 😉

Relację portalu SiatkarskaLigaTV.pl z wydarzeń w Mławie znajdziecie   tutaj

Volley Bajka strona internetowa : www.volleybajka.pl

Volley Bajka facebook                   : facebook.com/volleybajka/