Dodano: 2017-12-01

YOON GROUP PARTNEREM!

Z dumą chcielibyśmy przedstawić Firmę YOON Group Sp. z o.o. jako Partnera nowego oddziału, który powstał na terenie Gminy Kobierzyce.

Pełna nazwa oddziału otrzymuje brzmienie: Gmina Kobierzyce YOON Group – Wysoka

Dzięki uprzejmości i przychylności Prezesa firmy, Pana Junsik Yoon, kolejne dzieci będą miały możliwość rozwijania swoich sportowych pasji.  17 Oddział Akademii Siatkówki Kadziewicz Siezieniewski Dobrowolski już prowadzi zajęcia w pięknym obiekcie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr. 2 w Wysokiej przy ul. Chabrowej 99. Treningi odbywają się w czwartki o godz. 16 oraz piątki o godz. 15.30

Panie Prezesie – DZIĘKUJEMY BARDZO!

YOON GROUP Sp. z o.o. jest firmą świadczącą usługi jako inwestor zastępczy i generalny wykonawca w branży budowlanej. Specjalizuje się w sektorze przemysłowym. Poza nowymi inwestycjami firma zajmuje się utrzymywaniem obiektów specjalnego przeznaczenia o indywidualnych wymaganiach uzależnionych od technologii, specyfiki prowadzonych w nich produkcji i pełnionych funkcji.

JUNSIK YOON, Prezes :

Jako doświadczony inżynier budownictwa dążę do rozwijania umiejętności oraz pasji, zarówno swoich jak i moich pracowników. Uważam, że praca zespołowa oraz poświęcenie pozwala spełnić nasze marzenia. Kadra, z którą współpracuję jest skupiona na potrzebach klienta, wykraczając poza granice geograficzne i kulturowe. Moją wizją jest odnajdywanie nowych rozwiązań, które umożliwią nam zdobycie wiedzy pozwalającej na zyskanie przewagi wśród konkurencji.

Poprzez ciągły rozwój, doświadczenie i wytrwałość w osiąganiu celów, YOON Group dąży do osiągnięcia pozycji wiodącej światowej firmy.

Zawsze jesteśmy gotowi podjąć nowe wyzwania!

Kontynuując kluczowe zadania swojej działalności YOON Group stosuje politykę stabilnego rozwoju dzięki umiejętnemu zarządzaniu ryzykiem.

Chciałbym wyrazić swoją największą wdzięczność naszym klientom za ich zainteresowanie i pozytywne nastawienie do YOON Group.

Niniejszym obiecuję zarządzać z poświęceniem moja kadrą tak, aby osiągnąć wszystkie wyznaczone cele.

 

strona internetowa firmy  YOON Group – www.yoongroup.pl